415.153 PRODUKTY - 60.505 NR. REFERENCYJNY - 65.154 EAN
JESTEŚMY CZYNNI JAK ZWYKLE I OFERUJEMY SELEKCJĘ NOWYCH OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH ORAZ DARMOWĄ WYSYŁKĘ!


RetroSuperFuture | Ana Hickmann | Tommy Hilfiger

a także: Max Mara, Love Moschino, Polaroid, Fossil, Hugo Boss, Carrera, Marc Jacobs, Jimmy Choo!

Poznań, 14 kwietnia 2020....

RetroSuperFuture | Ana Hickmann | Tommy Hilfiger

Zbliża się wiosna, nadchodzi Wielkanoc, a my otrzymaliśmy nowy szeroki wybór super fajnych okularów przeciwsłonecznych: Max Mara, Love Moschino, Polaroid, Fossil, Hugo Boss, Carrera, Marc Jacobs, Jimmy Choo i na dodatek trzy marki, które zdecydowaliśmy przedstawić Ci dzisiaj --> RetroSuperFuture | Ana Hickmann | Tommy Hilfiger  

RetroSuperFuture to względnie młoda marka, wprowadzona na rynek w 2007 roku, dzięki współpracy ze znanymi na całym świecie celebrytami, takimi jak Kanye West, Beyonce, Lady Gaga i Daft Punk, szybko stała się jedną z najbardziej udanych marek na scenie okularowej.

Ana Hickmann, słynna brazylijska modelka, zaprojektowała kolekcję okularów i okularów przeciwsłonecznych dedykowanych kobietom o klasycznych, ale także geometrycznych kształtach, charakteryzujących się różnymi kolorami i materiałami oraz różnymi efektami zastosowanymi na soczewkach.

Tommy Hilfiger kolekcja okularów ucieleśnia styl życia „preppy”, który stał się globalnym symbolem ducha Ameryki.

DARMOWE WYSYŁKI W CAŁEJ UE 

OD PIĄTKU 10 DO PONIEDZIAŁKU 20 KWIETNIA

 KOD PROMOCYJNY: 0420 

FREE SHIPPING IN EU!

RETROSUPERFUTURE  -90%

RETROSUPERFUTURE

ANA HICKMANN  -77%

ANA HICKMANN

TOMMY HILFIGER  -80%

Tommy Hilfiger sunglases

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ jesteś zarejestrowany na naszej stronie. Markihurt.pl nie udostępnia Twoich danych podmiotom trzecim, respektując politykę prywatności. W celu uzyskania szerszych informacji odwiedź naszą stronę. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie: ewentualne odpowiedzi nie zostaną przeczytane ani zwrócone.