415.265 PRODUKTY - 60.557 NR. REFERENCYJNY - 65.154 EAN
D1 MILANO, TIMEX, LUMINOX, CK BY CALVIN KLEIN


Przyjrzyj się naszym najnowszym produktom!

  Poznań, 5 marca 2020....

 

Jakie nowości mamy dla Ciebie?

Mamy już marzec: oznacza to, że wiosna jest tuż za rogiem, a Twoje witryny sklepowe muszą się odsieżyć. Z chęcią służymy pomocą!
Dość młoda marka zegarków D1 MILANO, stworzona przez Dario Spallone, zainspirowana kultowymi trendami włoskiej mody: innowacyjne materiały i design inspirowany estetycznym pięknem lat 70. we Włoszech
.

Ponadczasowy 
TIMEX: dziś oferujemy lawine nowości. Zwróć uwagę na nowego Timex IRONMAN, nie do przegapienia.

Nowość w naszych magazynach:
LUMINOX - szwajcarska, oryginalna marka świecących zegarków, wywodząca się z Kalifornii, to ulubiony zegarek U.S. Navy i innych elitarnych sił. Zegarki Luminox są 100 razy jaśniejsze niż większość innych zegarków, oferując doskonałą czytelność.

Zegarek jako modny dodateky? - z 
CK by Calvin Klein możemy śmiało powiedzieć TAK! Marka, która jest odnawiana co roku dzięki wysoko cenionym ambasadorom, oferuje zegarki, które zadowolą zarówno współczesnego rockandrollowca, jak i eleganckiego biznesmena.

zegareki D1 MILANO

Oorlogi D1 Milano

zegarki TIMEX

TIMEX WATCHES

zegarki LUMINOX

Luminox watches

zegarki CK by Calvin Klein

Calvin Klein watches

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ jesteś zarejestrowany na naszej stronie. Markihurt.pl nie udostępnia Twoich danych podmiotom trzecim, respektując politykę prywatności. W celu uzyskania szerszych informacji odwiedź naszą stronę. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie: ewentualne odpowiedzi nie zostaną przeczytane ani zwrócone.
FOOTER