415.154 PRODUKTY - 60.505 NR. REFERENCYJNY - 65.154 EAN


Z.GRUPOWE - ALLEGRO


 

SPRZEDAWAJ NA ALLEGRO.PL, E-BAY, W TWOIM WŁASNMY SKLEPIE...BEZ RYZYKA. Z SERWISEM ZAPUPY GRUPOWE MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ NASZE PRODUKTY OZNACZONE ZNAKIEM CZERWONA RAKIETA, NA JEDEN TYDZIEŃ, PO TYM JAK SKOŃCZYSZ SPRZEDAŻ, KUP TYLKO minimum 10 % ZAMÓWIENIA.  

 

ZAREZERWOWAŁEŚ 10 ZEGARKÓW, A SPRZEDAŁEŚ TYLKO 2? NIE MA PROBLEMU, NIE BĘDZIEMY KAZALI ZAPŁACIĆ CI WIĘCEJ. CHCESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKTY NA CAŁY MIESIĄC BEZ PŁACENIA NAWET 10% MINIMUM? PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE 3 OPCJE, GDZIE MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ PRODUKTY I NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ OMINIMALNE ZAMÓWIENIE 10% (ZOBACZ PONIŻEJ).

 

ZACZNIJ TERAZ SPRZEDAŻ NA ALLEGRO! 

 

Marki Hurt, najbardziej innowacyjny polski portal internetowy dla hurtowników i detalistów oferuje możliwość zaplanowania zakupów grupowych, które pozwolą Twoim klientom na zakup online najlepszych marek w bezkonkurencyjnych cenach.

Sprawdź czy spełniasz niezbędne warunki, aby przeprowadzać kampanie, kontaktując się z naszym działem marketingu (marketing@markihurt.pl). Jeśli wymogi zostaną spełnione bezzwłocznie rozpoczynamy! Moda, sport, akcesoria, biżuteria, zegarki naręczne, zegary…wszystkie produkty najlepszych marek do Twojej dyspozycji w celu stworzenia jak najlepszej oferty sprzedaży. 


Zrealizowanie planu zakupów grupowych jest proste: kiedy już wybierzesz markę i planowany termin kampanii, z łatwością możesz zarezerwować wszystkie produkty online. Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji, aby przedstawić proces tego działania. Nie wahaj się i rozpocznij współpracę z nami! Marki Hurt to Twój idealny partner dla zakupów grupowych. Serwis jest przeznaczony dla każdego, niezależnie czy prowadzisz mały portal internetowy, start –up czy jedną z największych stron na rynku. My dostarczymy nasz zasób dla Twoich sprzedaży wymagając jedynie wpłaty 10% całkowitej wartości zarezerwowanych produktów dla kampanii. 


Jeśli nie jesteś w stanie zagwarantować 10% dla każdej kampanii oferujemy Tobie serwis składający się z trzech specjalnych opcji subskrypcji, których koszt rozpoczyna się już od 380 złotych miesięcznie!

Wybierz swoją miesięczną subskrypcję: 

    VP 1 – SUBSKRYPCJA NA 1 MIESIĄC

     Z tą opcją nie jest konieczna wpłata 10% całkowitej kwoty zarezerwowanych produktów.       

    Koszt subskrypcji wynosi: zaloguj się i wybierz SERWIS.

    Płatności dokonuje się przelewem bankowym z góry.


 

     VP 3 – SUBSKRYPCJA NA 3 MIESIĄCE

     Z tą opcją nie jest konieczna wpłata 10% całkowitej kwoty zarezerwowanych produktów.     

     Koszt subskrypcji wynosi: zaloguj się i wybierz SERWIS.

     Płatności dokonuje się przelewem bankowym  z góry. 

   VP 12 – SUBSKRYPCJA NA 12 MIESIĘCY

   Z tą opcją nie jest konieczna wpłata 10% całkowitej kwoty zarezerwowanych 

   produktów.  

   Koszt subskrypcji wynosi: zaloguj się i wybierz SERWIS.
 

 

Płatności 10% zamówienia dokonuje się przelewem bankowym z góry.


Liczba produktów /referencje oraz data reserwacji muszą być zatwierdzone zawsze przez Marki Hurt.