407.790 PRODUKTY - 58.158 NR. REFERENCYJNY - 63.107 EAN


METODY PŁATNOŚCI


Nasze standardowe metody płatności to:


1 - Tradycyjny przelew bankowy (płatność z góry) 


Tomasz Nowak Usługi Informatyczne 

 

Idea Bank

 

NUMER RACHUNKU: 17 1950 0001 2006 9717 6846 0001
2 - Paypal 


Płatność Paypal dokonywana jest poprzez bezpieczną platformę, co można zweryfikować dzięki ikonie kłódki przy wprowadzaniu swoich danych (wszystkie Państwa dane są szyfrowane protokołem SSL, a nasza firma nie ma dostępu do karty danych - przechodzą one bezpośrednio do Paypal).

Opłata transferowa wynosi 3%. Aby udać się na stronę PayPal należy kliknąć przycisk znajdujący się w treści maila otrzymanego od naszego sklepu (przycisk identyczny jak ten znajdujący się nad powyższym tekstem).3 - Karta kredytowa


Jeśli nie posiadają Państwo konta na platformie PayPal, możliwe jest dokonanie płatności kartą kredydową, gdzie bez rejestracji można przeprowadzić transakcje. Aby dokonać płatności w ten sposób należy w formularzu zamówienia wybrać opcję "PayPal", a następnie korzystając z przycisku otrzymanego w treści maila od naszego sklepu udać się na stronę logowania do konta PayPal (przycisk identyczny jak ten, znajdujący się nad powyższym tekstem). Tam, na dole strony należy znaleźć link: "Nie masz konta w PayPal?", który doprowadzi Pańtwa do wyboru karty kredytowej. 


Prosimy pamiętać, iż zamówienia są realizowane po potwierdzeniu płatności. W przypadku PayPal potwierdzenie takie otrzymyjemy automatycznie i w trybie natychmiastowym, w przypadku przelewu bankowego prosimy o przesłanie dokumentu potwierdzającego dokonanie płatności na adres sklepu, co pozwoli nam na szybkie przekazanie zamówienia do realizacji.