415.154 PRODUKTY - 60.505 NR. REFERENCYJNY - 65.154 EAN


GWARANCJA


Sprzedawane przez nas produkty są wysokiej jakości. Wszystkie towary są oryginalne, nowe i posiadają oryginalne opakowanie oraz pełną dokumentację dostarczoną nam przez producenta. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą z europejskich dystrybucji.

Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia stanu towaru niezwłocznie po jego doręczeniu i zawiadomienia sprzedawcy o dostrzeżonych wadach w przeciągu 8 dni od momentu doręczenia. Produkt zostanie wymieniony na wolny od wad w najkrótszym możliwym czasie. Nie przyjmujemy zwrotów produktów i/lub nie wymieniamy produktów bez uzasadnionej przyczyny takiej jak uszkodzenie, zniszczenie, niezgodność z zamówieniem, itp.

 

Odsyłając nam produkt z defektem prosimy o dołączenie do niego krótkiej notatki opisującej problem. Produkt musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu oraz z gwarancją. Jeśli dany produkt nie będzie już dostępny, do Państwa należy decyzja czy produkt zostanie wymienieniony na inny model, czy koszty zostaną zwrócone na Państwa konto. 

 

W przypadku stwierdzenia wad lub usterek wynikłych w okresie gwarancji, klient Państwa sklepu ma dwie opcje: zwrócić się do miejsca, gdzie dokonał zakupu (Twój sklep) lub bezpośrednio do działu wsparcia technicznego danego reprezentanta marki w Polsce.


W obu przypadkach problem powinnien być rozpatrzony przez oficjalnego reprezentanta marki w Polsce, ponieważ reprezentanci ci są zobligowani przez prawo do świadczenia tych usług w ramach udzielonej gwarancji. Oznacza to, że nasza firma nie wykonuje takiego serwisu. Nie realizujemy uprawnień z tytułu rękojmi.

W każdym innym przypadku jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby rozwiązać wszelkie ewentualne niedogodności. 

 

Wszystkie produkty są sprzedawane przez naszą firmę zgodnie z prawodawstwem krajowym i unijnym. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy skontaktować się z nami poprzez e-mail: kontakt@markihurt.pl.