415.155 PRODUKTY - 60.505 NR. REFERENCYJNY - 65.154 EAN


MANA MK


MANA MK LOGO

MANA: BRANSOLETKI Z WYSPY BOGÓW

 

Kryształy mają poteżną moc, wszyscy możemy poczuć ich energię, a bransoletki Mana niosą tę magię (mana po polinezyjsku oznacza nadprzyrodzoną siłę, która według wierzeń mieszka w człowieku lub obiektach sakralnych).

 

Od bursztynu, turkusu, hematytu, karneolu, malachitu, granatu i lazurytu po kwarc różowy, perłę, cytryn, czysty kwarc i ametyst, każdy kryształ ma swoją moc, każda bransoletka ma swoje znaczenie

 

Od czasów starożytnych kryształy były wykorzystywane jako amulety lub talizmany szczęścia, a ludzie różnych kultur odnajdywali lecznicze i terapeutyczne właściwości, które obecnie wyrażają się w Dyscyplinie Kryształowej Terapii, w której cztery elementy - woda, powietrze, ogień i ziemia - są w stanie przenosić określoną energię.

 

W oparciu o tę teorię narodziło się dwanaście bransoletek Mana, z minimalistycznym stylem podkreślającym naturalne piękno kryształu i przynoszącym magię krainy ich pochodzenia.

 

Mana pomaga również zapewnić stabilne zatrudnienie miejscowej ludności w Indonezji i wspiera YKPA (www.ykpa.org) za cenną pracę z dziećmi ulicy z Bali.

 

Wybierz swój kryształ i pomyśl życzenie!

 

www.mana-mk.com

 ​