415.154 PRODUKTY - 60.505 NR. REFERENCYJNY - 65.154 EAN


AMBROSINI JEWELS


AMBROSINI JEWELS LOGO

AMBROSINI JEWELS - Ponieważ styl kryje się w szczegółach

Ambrosini Jewels to rezultat uważnych badań nad szczegółami. Wszystkie bezkompromisowo MADE IN ITALY.
Nowa linia, zadedykowana przedmiotom codzinnym jest bez wątpienia genialnym pomysłem
AmbrosiniMilano.
Biżuteria staje się cennym detalem, jednak bez przesadnej powagi. Kolorowa, świeża i w tym samym czasie wyrafinowana i ceniona, kreacje

Ambrosini Milano odzwierciedlają filozofię firmy, jej zaangażowanie w potrzeby klientów i zmieniającego się rynku, ugruntowane ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na tym polu.

Główna idea to znalezienie perfekcyjnego połączenia pomiędzy kunsztem pracy rzemieślniczej a technologią, jakością i świeżością, stosowane w towarzystkie wielkiej włoskiej tradycji. Wyraża się to w pragnieniu, aby ofiarować ludziom wyjątkową biżuterię, inną od tej standaryzowanej dla masowego świata. Dzięki swoim własnym projektantom, którzy czerpią inspirację z codziennych chwil, zapewniając z jednej strony jakość, obsługę klienta na najwyższym poziomie, selekcję kluczowych dystrybutorów takich jak Marki Hurt, z drugiej strony mają na oku nowoczesne style i trendy.

Wszystkie te niezwykle ważne komponenty pozwalają na tworzenie produktów pełnych radości i oryginalności, takich jak wisiorki w ksztalcie kapsla, kolczyki w kształcie lodów i wiele innych. 

Kultowy symbol wakacji stał się numerem jeden na festiwalu kolorów. Mały przedmiot zadedykowany tym, którzy chcą nosić biżuterię o wielkim wyrazie. Większość z nich zawiera szafiry, diamenty, rubiny i tsavoryty  na różowym, żółtym i baiłym złocie lub srebrze.

Oryginalne wisiorki z kapslem to nie tylko biżuteria lecz również instument komunikujący osobowość: słodki piesek lub odcisk łapy dla miłośników zwierzat, serce dla raprezentowania uczuc, gwiazda dla szczęściarzy, but dla najbardziej romantycznych lub tych, którzy niegdy nie tracą swojej elegancji. 

Elegancki i oryginalny dotyk biżuterii Ambrosini dokonuje się przez linię ŁYŻECZEK: malutkie łyżeczki dyskretnie zanurzone w pysznym miodowym przetworze, unikatowość tej biżuterii odbija się w niepowtarzalnym prezencie jaki przynosi ona ze sobą: pyszny dżemik , który zachwyci Twoje kubki smakowe silnymi nutami gruszki i cynamonu, z kuszącym połączeniem truskawki i pomarańczy.


Kupić te unikatową biżuterię Made in Italy